Ρελέ Ράγας Καστάνιας BI220-20/230V
Ρελέ Ράγας Καστάνιας BI220-20/230V Μικροαυτόματοι Onetrade
Ρελέ Ράγας Καστάνιας
BI220-20/230V
Χαρακτηριστικά
  • Αριθμός πόλων: 2
  • Τάση πηνίου: 230 V
  • Τύπος πηνίου: AC
  • Θερμικό ρεύμα Ith: 20 A
  • Ονομαστικό ρεύμα λειτουργίας Ie για AC-1, AC-7a και AC-21: 20 A
  • Λειτουργική ισχύς Pe για AC-1, AC-7a και AC-21 (μονοφασική 230 V): 4,4 kW
  • Μηχανική αντοχή (ό.π.): 1000000
  • Ηλεκτρική αντοχή για AC-1, AC-7a, AC-21 (ό.π.): 100000
  • Επίπεδο θορύβου (λειτουργίες): 0 dB (η τάση του πηνίου είναι απενεργοποιημένη)
  • Πλάτος: 17,6 mm
  • Ύψος: 90 mm
  • Βάθος: 60 mm