Χρησιμοποιούμε τα cookies για αυτό το site για να λειτουργήσει σωστά. Λόγω της νομοθεσίας της ΕΕ θα πρέπει να ζητήθει η συγκατάθεσή σας.
Κάνοντας χρήση του site μας, αποδέχεστε τους όρους Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.

Aξεσουάρ Οπτικών Ινών (SMATV)

Aξεσουάρ Οπτικών Ινών (SMATV)


Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

BFO-SC-APC

Προσαρμογέας για συνδετήρες monomode ..

5,95€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,80€

BR2-AA

Συνδετικό οπτικό καλώδιο 2 m με συνδετήρες SC/APC - SC/APC ..

30,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 24,19€

BR4-AA

Συνδετικό οπτικό καλώδιο 4 m με συνδετήρες SC/APC - SC/APC ..

37,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 29,84€

KD100

Μπάρα DIN για την στήριξη των μονάδων (1 m) ..

8,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 6,45€

KPR37

Γέφυρα μεταλλική με F connectors 37 mm Για τις μονάδες: KF, K120, KFT ..

3,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,82€

KPR41

Γέφυρα μεταλλική με F connectors 41 mm Για τις μονάδες: KF, K120, K120A, KFT ..

3,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 2,82€

KPR52

Γέφυρα μεταλλική με F connectors 52 mm Για τις μονάδες: KDSR, KDTR, KCPN ..

5,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,03€

KRF15

Γέφυρα εύκαμπτη με F connectors 15 cm ..

5,00€ Χωρίς ΦΠΑ: 4,03€

KRF45

Γέφυρα εύκαμπτη με F connectors 45 cm ..

6,50€ Χωρίς ΦΠΑ: 5,24€